Plecare:

Sosire:
Data:
Pagină negăsită – REZMax

404 Error

Error 404
Oops! That page can’t be found.
404

Gara CFR Apahida din Apahida

Mersul trenurilor contact

Apahida , jud. Cluj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
04:57 3081 Tren Regio 3081 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir Clujana h
05:17 1843 Tren InterRegio 1843 din Apahida
Gherla Dej Beclean
05:47 3080 Tren Regio 3080 din Apahida
Girbova Tunel Grindeni Unirea Valea Calarasi Turda Miraslau Campia Turzii Cojocna Decea Teius Boju Cinepisti Aiud Razboieni Ploscos
05:57 4094 Tren Regio 4094 din Apahida
Jibou Gilgau h Nima Livada Somes Babuteni Gherla Glodu Somesului Coplean Iclod Ciocmani Dej Rus Bontida Fundatura Surduc Salaj Bizusa Apahida Rascruci Var Rastoci Capilna Jucu Gilgau Letca Ileanda Citcau Caseiu Cuciulat
06:28 3083 Tren Regio 3083 din Apahida
Clujana h Cluj Napoca Dezmir
07:23 4111 Tren Regio 4111 din Apahida
Cluj Napoca
07:48 4302 Tren Regio 4302 din Apahida
Bontida Livada Somes Apahida Iclod Gherla Fundatura Dej Rascruci Jucu Nima Bunesti h
08:04 3082 Tren Regio 3082 din Apahida
Ploscos Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda Miraslau Teius Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti Razboieni
08:21 4701 Tren Regio 4701 din Apahida
Clujana h Cluj Napoca
08:53 Tren 4093 Tren 4093 din Apahida
Cluj Napoca
09:28 369 Tren InterRegio 369 din Apahida
Cluj Napoca
10:16 3085 Tren Regio 3085 din Apahida
Dezmir Clujana h Cluj Napoca
11:53 4102 Tren Regio 4102 din Apahida
Magherus Viisoara Rascruci Gherla Coldau Nima Jucu Dej Sintereag Bontida Saratel Beclean Arcalia Apahida Sfintu Livada Somes Caila Sarata Iclod Ciceu Reteag Fundatura
12:19 3612 Tren Regio 3612 din Apahida
Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda Miraslau Teius Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti Razboieni Ploscos
13:04 3087 Tren Regio 3087 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir Clujana h
14:48 4304 Tren Regio 4304 din Apahida
Jucu Nima Bunesti h Bontida Livada Somes Apahida Iclod Gherla Fundatura Dej Rascruci
15:23 1634 Tren InterRegio 1634 din Apahida
Dumbraveni Teius Copsa Mica Vinatori Blaj Medias Razboieni Aiud Sighisoara Beia Campia Turzii Danes Albesti Tirnava Rupea Atel Mureni Brasov Archita
15:23 368 Tren InterRegio 368 din Apahida
Iernut Campia Turzii Targu Mures Razboieni Ludus
15:38 3084 Tren Regio 3084 din Apahida
Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti Razboieni Ploscos Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda Miraslau Teius
15:54 4110 Tren Regio 4110 din Apahida
Sighetu Marmatiei Bichigiu Fiad Lunca la Tisa Tisa Leordina Dealu Stefanitei Fiezel Viseu Bistra Gherla Nimigea Craciunesti Cosbuc Petrova Dej Romuli Salva Bocicoel Beclean Mogoseni Telciu Iclod Bontida Iza Camara Sighet Cociu Rascruci Viseu De Jos Sacel Bocicoi Valea
16:11 3089 Tren Regio 3089 din Apahida
Clujana h Cluj Napoca Dezmir
16:54 4306 Tren Regio 4306 din Apahida
Iclod Gherla Fundatura Dej Rascruci Jucu Nima Bontida Livada Somes Apahida
17:09 3086 Tren Regio 3086 din Apahida
Ploscos Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda Miraslau Teius Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti Razboieni
17:39 4308 Tren Regio 4308 din Apahida
Apahida Iclod Gherla Fundatura Dej Rascruci Jucu Nima Jucu de Jos Bontida Livada Somes
18:22 3613 Tren Regio 3613 din Apahida
Clujana h Cluj Napoca Dezmir
18:38 4092 Tren Regio 4092 din Apahida
Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Gherla Ulmeni Salaj Dej Gilgau Ileanda Citcau Benesat Rastoci
20:04 4106 Tren Regio 4106 din Apahida
Jucu Beclean Arcalia Apahida Saratel Bunesti h Caila Sfintu Livada Somes Ciceu Sarata Iclod Magherus Reteag Fundatura Gherla Coldau Nima Rascruci Dej Sintereag Bontida
20:12 3088 Tren Regio 3088 din Apahida
Miraslau Teius Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti Razboieni Ploscos Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda
22:33 3091 Tren Regio 3091 din Apahida
Clujana h Cluj Napoca
22:49 3090 Tren Regio 3090 din Apahida
Calarasi Turda Cojocna Boju Razboieni Cinepisti Grindeni Ploscos Valea Tunel Campia Turzii
22:57 4310 Tren Regio 4310 din Apahida
Bontida Livada Somes Apahida Iclod Gherla Fundatura Dej Rascruci Jucu Nima
Sosiri
Ora Tren De la
04:57 3081 Tren Regio 3081 din Apahida
Ploscos Valea Tunel Campia Turzii Calarasi Turda Cojocna Boju Razboieni Grindeni
05:06 4301 Tren Regio 4301 din Apahida
Apahida
05:17 1843 Tren InterRegio 1843 din Apahida
Razboieni Campia Turzii Sibot Radna Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Orastie Cluj Napoca Deva
05:40 4303 Tren Regio 4303 din Apahida
Apahida
05:47 3080 Tren Regio 3080 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
05:57 4094 Tren Regio 4094 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
06:28 3083 Tren Regio 3083 din Apahida
Cinepisti Razboieni Ploscos Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda Miraslau Teius Cojocna Decea Aiud Boju
06:36 4101 Tren Regio 4101 din Apahida
Apahida
07:23 4111 Tren Regio 4111 din Apahida
Mititei Iclod Valea Iza Bichigiu Camara Sighet Rascruci Tisa Sacel Dealu Stefanitei Bocicoi Sighetu Marmatiei Gherla Fiad Craciunesti Lunca la Tisa Leordina Dej Fiezel Romuli Viseu Bistra Nimigea Beclean Cosbuc Telciu Petrova Bontida Mogoseni Salva Cociu Bocicoel Viseu De Jos
07:48 4302 Tren Regio 4302 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
08:04 3082 Tren Regio 3082 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
08:21 4701 Tren Regio 4701 din Apahida
Ciceu Jucu Salva Feldru Reteag Coldau Cociu Mogoseni Nimigea Livada Somes Gherla Mititei Rebrisoara Iclod Dej Nepos Nima Fundatura Nasaud Podereia Feldrului Bontida Rascruci Beclean Ilva Mica
08:53 Tren 4093 Tren 4093 din Apahida
Baia Mare Ulmeni Salaj Gherla Gilgau Dej Ileanda Benesat Jibou Seini Mediesu Aurit
09:28 369 Tren InterRegio 369 din Apahida
Targu Mures Razboieni Ludus Iernut Campia Turzii
10:16 3085 Tren Regio 3085 din Apahida
Decea Teius Boju Cinepisti Aiud Razboieni Ploscos Girbova Tunel Grindeni Unirea Valea Calarasi Turda Miraslau Campia Turzii Cojocna
10:23 4103 Tren Regio 4103 din Apahida
Apahida
11:53 4102 Tren Regio 4102 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
12:19 3612 Tren Regio 3612 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
12:58 4703 Tren Regio 4703 din Apahida
Apahida
13:04 3087 Tren Regio 3087 din Apahida
Miraslau Teius Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti Razboieni Ploscos Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda
14:48 4304 Tren Regio 4304 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
15:23 1634 Tren InterRegio 1634 din Apahida
Cluj Napoca
15:23 368 Tren InterRegio 368 din Apahida
Cluj Napoca
15:36 4305 Tren Regio 4305 din Apahida
Apahida
15:38 3084 Tren Regio 3084 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
15:54 4110 Tren Regio 4110 din Apahida
Cluj Napoca
16:11 3089 Tren Regio 3089 din Apahida
Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti Razboieni Ploscos Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda Miraslau Teius
16:54 4306 Tren Regio 4306 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
17:09 3086 Tren Regio 3086 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
17:33 4307 Tren Regio 4307 din Apahida
Apahida
17:39 4308 Tren Regio 4308 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
18:07 4105 Tren Regio 4105 din Apahida
Apahida
18:22 3613 Tren Regio 3613 din Apahida
Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda Miraslau Teius Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti Razboieni Ploscos
18:38 4092 Tren Regio 4092 din Apahida
Cluj Napoca
19:51 4095 Tren Regio 4095 din Apahida
Apahida
20:04 4106 Tren Regio 4106 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
20:12 3088 Tren Regio 3088 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
22:33 3091 Tren Regio 3091 din Apahida
Razboieni Ploscos Grindeni Tunel Valea Unirea Campia Turzii Calarasi Turda Miraslau Teius Cojocna Decea Aiud Boju Cinepisti
22:49 3090 Tren Regio 3090 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir
22:57 4310 Tren Regio 4310 din Apahida
Cluj Napoca Dezmir

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!